domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > IDT70P3537S250RM
IDT70P3537S250RM
IDT70P3537S250RM
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IDT70P3537S250RM s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IDT70P3537S250RM
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 18M PARALLEL 576FCBGA
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 4353 pcs
Referenční cena
Product parameter
Part Number IDT70P3537S250RM Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 4353 pcs Datový list IDT70P3537/3517
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 1.7 V ~ 1.9 V Technika SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II
Dodavatel zařízení Package 576-FCBGA (25x25) Série -
Obal Tray Paket / krabice 576-BBGA, FCBGA
Ostatní jména 70P3537S250RM Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 4 (72 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 18Mb (512K x 36)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 250MHz 6.3ns 576-FCBGA (25x25)
Frekvence hodin 250MHz Číslo základní části IDT70P3537