domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > IDT71V3558S166PF
IDT71V3558S166PF
IDT71V3558S166PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IDT71V3558S166PF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IDT71V3558S166PF
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 3967 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number IDT71V3558S166PF Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Dostupné množství 3967 pcs Datový list IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.135 V ~ 3.465 V Technika SRAM - Synchronous ZBT
Dodavatel zařízení Package 100-TQFP (14x14) Série -
Obal Tray Paket / krabice 100-LQFP
Ostatní jména 71V3558S166PF Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 4.5Mb (256K x 18)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14)
Frekvence hodin 166MHz Číslo základní části IDT71V3558