domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Paměť > IDT71V65802S100PFG
IDT71V65802S100PFG
IDT71V65802S100PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IDT71V65802S100PFG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IDT71V65802S100PFG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Product parameter
Part Number IDT71V65802S100PFG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Kategorie Integrované obvody (IC) Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.135 V ~ 3.465 V Technika SRAM - Synchronous ZBT
Dodavatel zařízení Package 100-TQFP (14x14) Série -
Obal Tray Paket / krabice 100-LQFP
Ostatní jména 71V65802S100PFG Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Typ paměti Volatile Velikost paměti 9Mb (512K x 18)
Paměťové rozhraní Parallel Formát paměti SRAM
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 100MHz 5ns 100-TQFP (14x14)
Frekvence hodin 100MHz Číslo základní části IDT71V65802