domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Logika - Paměť FIFO > IDT72V3684L10PFG
IDT72V3684L10PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IDT72V3684L10PFG s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IDT72V3684L10PFG
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO 32768X36 10NS 128QFP
Product parameter
Part Number IDT72V3684L10PFG Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC FIFO 32768X36 10NS 128QFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5367 pcs Datový list IDT72V3684/94/104
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 3.15V ~ 3.45V
Dodavatel zařízení Package 128-TQFP (14x20) Série 72V
retransmit Capability Yes Programovatelné Flags Support Yes
Obal Tray Paket / krabice 128-LQFP
Ostatní jména 72V3684L10PFG Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost paměti 1.125M (16K x 36 x 2) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Synchronous podpora FWFT Yes
Expansion Type Width Rychlost přenosu dat 100MHz
Proud - Supply (Max) 400mA autobus Směrová Bi-Directional