IDT72V90823J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IDT72V90823J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number IDT72V90823J
Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC DGTL SW 2048X2048 84-PLCC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5154 pcs
Referenční cena
Product parameter
Part Number IDT72V90823J Výrobce IDT (Integrated Device Technology)
Popis IC DGTL SW 2048X2048 84-PLCC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5154 pcs Datový list IDT SuffixesIDT72V90823
Kategorie Integrované obvody (IC) Napájecí napětí Zdroj Single Supply
Napětí - Supply 3 V ~ 3.6 V Typ Multiplexer
Dodavatel zařízení Package 84-PLCC (29.21x29.21) Série 72V
Obal Tube Paket / krabice 84-LCC (J-Lead)
Ostatní jména 72V90823J Provozní teplota -40°C ~ 85°C