XLH53V125.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit XLH53V125.000000X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | XLH53V125.000000X |
|---|---|
| Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
| Popis | OSC VCXO 125.000MHZ HCMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | XLH53V125.000000X | Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC VCXO 125.000MHZ HCMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5964 pcs | Datový list | XL,U,A,B Family BriefFVXO-HC53 Series |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | VCXO | Velikost / Rozměry | 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) |