XLH73V164.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit XLH73V164.000000X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | XLH73V164.000000X |
|---|---|
| Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
| Popis | OSC VCXO 164.000MHZ HCMOS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | XLH73V164.000000X | Výrobce | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC VCXO 164.000MHZ HCMOS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5691 pcs | Datový list | XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | VCXO | Velikost / Rozměry | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |