LRF3WLF-01-R020F
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LRF3WLF-01-R020F s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LRF3WLF-01-R020F |
|---|---|
| Výrobce | TT Electronics/IRC |
| Popis | RES SMD 0.02 OHM 3W 2512 WIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | LRF3WLF-01-R020F | Výrobce | TT Electronics/IRC |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 0.02 OHM 3W 2512 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4039 pcs | Datový list | LRF3W Series |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 3W | Napětí - Rozdělení | 1225 |
| Tloušťka (Max) | ±100ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.125" L x 0.250" W (3.18mm x 6.35mm) |
| Série | LRF3W | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní číslo výrobce | LRF3WLF-01-R020F | Výška - Sedící (Max) | 0.037" (0.94mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant | FIFO je | 2 |
| Rozšířený popis | 0.02 Ohm ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film | ESR (Equivalent Resistance Series) | ±1% |
| Popis | RES SMD 0.02 OHM 3W 2512 WIDE | Coating, typ bydlení | Thick Film |