domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > OARS1R020FLF
OARS1R020FLF
OARS1R020FLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OARS1R020FLF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number OARS1R020FLF
Výrobce TT Electronics/IRC
Popis RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number OARS1R020FLF Výrobce TT Electronics/IRC
Popis RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4994 pcs Datový list OARS9(Z,-YP) Series
Kategorie Rezistory Napìtí - AC -
Napětí - Pracovní 2W Napětí - Rozdělení Strip
Tloušťka (Max) ±40ppm/°C Velikost / Rozměry 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm)
Série OARS Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Polarizace Strip, C Bend Ostatní jména 989-1005-2
OARS-1-R020FLF
Provozní teplota -55°C ~ 160°C Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce OARS1R020FLF Výška - Sedící (Max) 0.150" (3.81mm)
Funkce Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety FIFO je 2
Rozšířený popis 0.02 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Strip, C Bend Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety Metal Element ESR (Equivalent Resistance Series) ±1%
Popis RES SMD 0.02 OHM 1% 2W STRIP Coating, typ bydlení Metal Element