IXFN34N100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IXFN34N100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IXFN34N100 |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Popis | MOSFET N-CH 1000V 34A SOT-227B |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | IXFN34N100 | Výrobce | IXYS Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | MOSFET N-CH 1000V 34A SOT-227B | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2226 pcs | Datový list | IXFN34N100 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 5.5V @ 8mA |
| Vgs (Max) | ±20V | Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | SOT-227B | Série | HiPerFET™ |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 280 mOhm @ 500mA, 10V | Ztráta energie (Max) | 700W (Tc) |
| Obal | Tube | Paket / krabice | SOT-227-4, miniBLOC |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Chassis Mount |
| Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 9200pF @ 25V | Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 380nC @ 10V |
| Typ FET | N-Channel | FET Feature | - |
| Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V | Drain na zdroj napětí (Vdss) | 1000V |
| Detailní popis | N-Channel 1000V 34A (Tc) 700W (Tc) Chassis Mount SOT-227B | Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 34A (Tc) |