IXTH10P50
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IXTH10P50 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IXTH10P50 |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Popis | MOSFET P-CH 500V 10A TO-247AD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 30 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | IXTH10P50 | Výrobce | IXYS Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | MOSFET P-CH 500V 10A TO-247AD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7634 pcs | Datový list | IXT(H,T)10P50/11P50 |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±20V | Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | TO-247 (IXTH) | Série | - |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 900 mOhm @ 5A, 10V | Ztráta energie (Max) | 300W (Tc) |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-247-3 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 4700pF @ 25V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 160nC @ 10V | Typ FET | P-Channel |
| FET Feature | - | Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 500V | Detailní popis | P-Channel 500V 10A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 10A (Tc) |