IXTP32P05T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit IXTP32P05T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | IXTP32P05T |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Corporation |
| Popis | MOSFET P-CH 50V 32A TO-220 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | IXTP32P05T | Výrobce | IXYS Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | MOSFET P-CH 50V 32A TO-220 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 83884 pcs | Datový list | IXT(Y,A,P)32P05T |
| Kategorie | Diskrétní polovodičové produkty | Vgs (th) (max) 'Id | 4.5V @ 250µA |
| Vgs (Max) | ±15V | Technika | MOSFET (Metal Oxide) |
| Dodavatel zařízení Package | TO-220AB | Série | TrenchP™ |
| RDS On (Max) @ Id, Vgs | 39 mOhm @ 500mA, 10V | Ztráta energie (Max) | 83W (Tc) |
| Obal | Tube | Paket / krabice | TO-220-3 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds | 1975pF @ 25V |
| Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs | 46nC @ 10V | Typ FET | P-Channel |
| FET Feature | - | Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) | 10V |
| Drain na zdroj napětí (Vdss) | 50V | Detailní popis | P-Channel 50V 32A (Tc) 83W (Tc) Through Hole TO-220AB |
| Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C | 32A (Tc) |