PAA150PTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PAA150PTR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PAA150PTR |
|---|---|
| Výrobce | IXYS Integrated Circuits Division |
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-250V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | PAA150PTR | Výrobce | IXYS Integrated Circuits Division |
|---|---|---|---|
| Popis | SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-250V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 30400 pcs | Datový list | PAA150S |
| Kategorie | Relé | Napětí - Load | 0V ~ 250V |
| Napětí - Vstup | 1.2VDC | styl koncovky | Gull Wing |
| Dodavatel zařízení Package | 8-Flatpack | Série | PAA, OptoMOS® |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Typ výstupu | AC, DC | Rezistence při stavu (Max) | 7 Ohms |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 5 Weeks | load Current | 250mA |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Detailní popis | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) x 2 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Obvod | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
PAA190 - Výrobci:
IXYS Integrated Circuits Division - Popis:
SSR RELAY SPST-NO 150MA 0-400V - Na skladě:
- Část#:
PAA193S - Výrobci:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-600V - Na skladě:
PAA191 - Výrobci:
SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-400V - Na skladě:
PAA191S - Výrobci:
PAA150P - Výrobci:
SSR RELAY SPST-NO 250MA 0-250V - Na skladě:
PAA150 - Výrobci: