domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > 107SVL025MFE
107SVL025MFE
107SVL025MFE
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 107SVL025MFE s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 107SVL025MFE
Výrobce Illinois Capacitor
Popis CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number 107SVL025MFE Výrobce Illinois Capacitor
Popis CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 355149 pcs Datový list SVL Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm) Série SVL
Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 210mA @ 100kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.417" (10.60mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 2.65 Ohm @ 120Hz Detailní popis 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.65 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose