domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > 154MPW400K
154MPW400K
154MPW400K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 154MPW400K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 154MPW400K
Výrobce Illinois Capacitor
Popis CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number 154MPW400K Výrobce Illinois Capacitor
Popis CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 135051 pcs Datový list MPW Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 400V
Napìtí - AC 220V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.374" Dia x 1.142" L (9.50mm x 29.00mm)
Série MPW hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Low ESR
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.15µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapacitní 0.15µF Aplikace DC Link, DC Filtering