228LMB080M2EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 228LMB080M2EC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 228LMB080M2EC |
|---|---|
| Výrobce | Illinois Capacitor |
| Popis | CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | 228LMB080M2EC | Výrobce | Illinois Capacitor |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 42953 pcs | Datový list | LMB Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 80V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | LMB |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.61A @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 2.0125A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 188.394 mOhm @ 120Hz | Detailní popis | 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 188.394 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 2200µF | Aplikace | General Purpose |