337AXZ025M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 337AXZ025M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 337AXZ025M |
|---|---|
| Výrobce | Illinois Capacitor |
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 5000 pcs | 12500 pcs | 25000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 337AXZ025M | Výrobce | Illinois Capacitor |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 299647 pcs | Datový list | AXZ Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Tolerance | 330µF |
| Povrchová montáž Land Velikost | - | Velikost / Rozměry | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Série | AXZ | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Zvlněný proud - nízká frekvence | General Purpose | Ripple Current | Polar |
| Polarizace | Radial, Can - SMD | Pitch - Konektor | 25V |
| Paket / krabice | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) | Ostatní jména | 1572-1436 1572-1436-2 1572-1436-ND 337AXZ025M-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 105°C | Počet kondenzátorů | 600mA @ 120Hz |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks | Výrobní číslo výrobce | 337AXZ025M |
| Životnost @ Temp. | 804 mOhm @ 120Hz | Impedance | 170 mOhm |
| Výška - Sedící (Max) | 0.417" (10.60mm) | Rozšířený popis | 330µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 804 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±20% | Popis | CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD |
| Aplikace | 2000 Hrs @ 105°C |