domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > 474MPW400K
474MPW400K
474MPW400K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 474MPW400K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 474MPW400K
Výrobce Illinois Capacitor
Popis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number 474MPW400K Výrobce Illinois Capacitor
Popis CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 102447 pcs Datový list MPW Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 400V
Napìtí - AC 220V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.551" Dia x 1.142" L (14.00mm x 29.00mm)
Série MPW hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1572-1454
474MPW400K-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Low ESR ESR (Equivalent Resistance Series) 376 mOhms
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.47µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapacitní 0.47µF Aplikace DC Link, DC Filtering