domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > 475MABA01KJS
475MABA01KJS
475MABA01KJS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 475MABA01KJS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number 475MABA01KJS
Výrobce Illinois Capacitor
Popis CAP FILM 4.7UF 10% 800VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
132 pcs
Product parameter
Part Number 475MABA01KJS Výrobce Illinois Capacitor
Popis CAP FILM 4.7UF 10% 800VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21109 pcs Datový list MAB Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 800V
Napìtí - AC 400V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.673" L x 1.102" W (42.50mm x 28.00mm)
Série MAB hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 4.7µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 4.7µF Aplikace Motor Run