EL5100IS-T7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit EL5100IS-T7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number EL5100IS-T7
Výrobce Intersil
Popis IC OPAMP VFB 200MHZ 8SOIC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5743 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number EL5100IS-T7 Výrobce Intersil
Popis IC OPAMP VFB 200MHZ 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5743 pcs Datový list EL5100, EL5101, EL5300
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 3.3 V ~ 12 V, ±1.65 V ~ 6 V
Napětí - Input Offset 1mV Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
rychlost přeběhu 2200 V/µs Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu - Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet okruhů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Proud - Supply 2.5mA
Aktuální - Výstup / Channel 100mA Aktuální - Vstupní klidový 2µA
Číslo základní části EL5100 zesilovač Type Voltage Feedback
-3 dB šířka pásma 200MHz
Související produkty
  • Část#:EL5100IS
  • Výrobci:Intersil