X9259TS24-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit X9259TS24-2.7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | X9259TS24-2.7 |
|---|---|
| Výrobce | Intersil |
| Popis | IC DCP QUAD 100K 256TP 24SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | X9259TS24-2.7 | Výrobce | Intersil |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5335 pcs | Datový list | X9259 |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tolerance | ±20% | Teplotní koeficient (typ) | ±300 ppm/°C |
| Kužel | Linear | Dodavatel zařízení Package | 24-SOIC |
| Série | XDCP™ | Odolnost - stěrače (Ohmy) (typ) | 300 (Max) |
| Odpor (Ohm) | 100k | Obal | Tube |
| Paket / krabice | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) | Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Počet odboček | 256 | Počet okruhů | 4 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 5 (48 Hours) | Typ paměti | Non-Volatile |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Rozhraní | I²C |
| Funkce | Selectable Address | Detailní popis | Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC |