WP3-P070VA1-R6000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WP3-P070VA1-R6000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WP3-P070VA1-R6000 |
|---|---|
| Výrobce | JAE Electronics, Inc. |
| Popis | CONN PLUG 0.4MM 70POS DUAL SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WP3-P070VA1-R6000 | Výrobce | JAE Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG 0.4MM 70POS DUAL SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | WP3 |
| stoupání | 0.016" (0.40mm) | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Počet řádků | 2 | Počet poloh | 70 |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pářil stohování Heights | 1mm | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška nad Board | 0.033" (0.84mm) | Funkce | Solder Retention |
| Detailní popis | 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold | Kontakt Finish Tloušťka | 3.90µin (0.099µm) |