WP3-S024VA1-R500
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WP3-S024VA1-R500 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WP3-S024VA1-R500 |
|---|---|
| Výrobce | JAE Electronics, Inc. |
| Popis | CONN RCPT 0.4MM 24POS DUAL SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WP3-S024VA1-R500 | Výrobce | JAE Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 0.4MM 24POS DUAL SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 83208 pcs | Datový list | WP3-SzzzVA1 DrawingWP3 Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | WP3 |
| stoupání | 0.016" (0.40mm) | Obal | Cut Tape (CT) |
| Ostatní jména | 670-2648-1 | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh | 24 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Pářil stohování Heights | 1mm |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška nad Board | 0.039" (1.00mm) |
| Funkce | Solder Retention | Detailní popis | 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold |