domů > produkty > Sestavy kabelů > Jumperové dráty, předlisované vodiče > ASADHSADH26K51
ASADHSADH26K51
ASADHSADH26K51
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ASADHSADH26K51 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ASADHSADH26K51
Výrobce JST
Popis JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 2"
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number ASADHSADH26K51 Výrobce JST
Popis JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 2" Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 157112 pcs Datový list ASADHSADH26K51 Drawing
Kategorie Sestavy kabelů Wire Gauge 26 AWG
Série ADH Ostatní jména 455-3259
Počet vodičů 1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Délka 2.00" (50.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 2.00" (50.80mm)