B10B-PASK-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B10B-PASK-1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B10B-PASK-1
Výrobce JST
Popis CONN HEADER PA 10POS TOP W/BOSS
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5414 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number B10B-PASK-1 Výrobce JST
Popis CONN HEADER PA 10POS TOP W/BOSS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5414 pcs Datový list PA Family Series Datasheet
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí 250V
Ukončení Kinked Pin, Solder Styl Board to Cable/Wire
Plátování Shrouded - 4 Wall Série PA
Rozteč řádků - Párování - Pitch - Párování 0.079" (2.00mm)
Obal Bulk Celková délka kontaktu 0.319" (8.10mm)
Ostatní jména 455-1524 Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Počet řádků 1 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 10 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0
Pářil stohování Heights 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Diferenciální přenos dat Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Výška izolace 0.303" (7.70mm)
Izolační barva Natural Ochrana proti vniknutí -
Funkce Board Guide upevňovací Type Locking Ramp
Detailní popis Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm) Jmenovitá hodnota proudu 3A
Typ kontaktu Male Pin Tvar kontaktu Square
Materiál kontaktu Copper Alloy Délka kontaktu - příspěvek 0.118" (3.00mm)
Délka kontaktu - párování 0.126" (3.20mm) Kontakt Tloušťka dokončení - pošta -