B26B-XADSS-N
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B26B-XADSS-N s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B26B-XADSS-N |
|---|---|
| Výrobce | JST |
| Popis | CONN HDR XAD 26POS 2.5MM TIN TE |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B26B-XADSS-N | Výrobce | JST |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HDR XAD 26POS 2.5MM TIN TE | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5675 pcs | Datový list | XAD Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Cable/Wire |
| Plátování | Shrouded - 4 Wall | Série | XAD |
| Rozteč řádků - Párování | 0.098" (2.50mm) | Pitch - Párování | 0.098" (2.50mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | - |
| Provozní teplota | -25°C ~ 85°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh Loaded | All | Počet poloh | 26 |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | 13.8mm |
| Výška izolace | 0.398" (10.11mm) | Izolační barva | Natural |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Locking Ramp | Detailní popis | Connector Header Through Hole 26 position 0.098" (2.50mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 3A | Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Circular | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.138" (3.50mm) | Délka kontaktu - párování | - |