PNIRR-10VF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PNIRR-10VF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PNIRR-10VF |
|---|---|
| Výrobce | JST |
| Popis | CONN RCPT HOUSING 10 POS FOR PIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PNIRR-10VF | Výrobce | JST |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT HOUSING 10 POS FOR PIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 281454 pcs | Datový list | PNI Connector (W to W) |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | PNI |
| řádek Rozteč | - | stoupání | 0.079" (2.00mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 455-2724 PNIRR10VF |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh | 10 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Latch Lock | Detailní popis | 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm) |