SMP-12V-NC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMP-12V-NC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMP-12V-NC |
|---|---|
| Výrobce | JST |
| Popis | CONN SM CRIMP 2.5MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SMP-12V-NC | Výrobce | JST |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN SM CRIMP 2.5MM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 277256 pcs | Datový list | SM Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | SM |
| řádek Rozteč | - | stoupání | 0.098" (2.50mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | Q4475465 SMP-12V-NC(P) |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh | 12 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Panel Mount, Snap-In |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Locking Ramp | Detailní popis | 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm) |