2450LP07A0100T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit 2450LP07A0100T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2450LP07A0100T |
|---|---|
| Výrobce | Johanson Technology |
| Popis | LOW PASS FILTER 2.45 GHZ 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2450LP07A0100T | Výrobce | Johanson Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | LOW PASS FILTER 2.45 GHZ 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4693 pcs | Datový list | Integrated Passive Components |
| Kategorie | Filtry | Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Série | - | Vlnění | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Průchozí útlum | 0.45dB |
| Výška (Max) | 0.016" (0.40mm) | Frekvence | 2.45GHz Center |
| Typ filtru | Low Pass | Bandwidth | 100MHz |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
2450HR 81460048 - Výrobci:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Popis:
AUTO RESET THERMOSTAT - Na skladě:
7832
- Část#:
2450PD14A0100T - Výrobci:
Johanson Technology - Popis:
POWER DIVIDER LOW PROF 2.45GHZ - Na skladě: