domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALA7DA821DF400
ALA7DA821DF400
ALA7DA821DF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALA7DA821DF400 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALA7DA821DF400
Výrobce KEMET
Popis ALU SNAP IN 820UF 400V
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number ALA7DA821DF400 Výrobce KEMET
Popis ALU SNAP IN 820UF 400V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11865 pcs Datový list
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 400V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série ALA7D
Ripple Current @ Low Frequency 3.2A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 6.45A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Životnost @ Temp. - Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 136 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 219.6 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 219.6 mOhm @ 100Hz kapacitní 820µF