domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALF20C102EP550
ALF20C102EP550
ALF20C102EP550
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALF20C102EP550 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALF20C102EP550
Výrobce KEMET
Popis CAP ALU 1000UF 20% 550V PRESSFIT
(v amerických dolarech)
216 pcs
Product parameter
Part Number ALF20C102EP550 Výrobce KEMET
Popis CAP ALU 1000UF 20% 550V PRESSFIT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5129 pcs Datový list ALF20 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 550V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.575" Dia (40.00mm) Série ALF20
Ripple Current @ Low Frequency 4.86A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 7.59A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole, Press-Fit
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 308 mOhms Výška - Sedící (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 352 mOhm @ 100Hz Detailní popis 1000µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 352 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1000µF Aplikace General Purpose