domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALF20C181DD600
ALF20C181DD600
ALF20C181DD600
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALF20C181DD600 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALF20C181DD600
Výrobce KEMET
Popis CAP ALU 180UF 20% 600V PRESSFIT
(v amerických dolarech)
200 pcs
Product parameter
Part Number ALF20C181DD600 Výrobce KEMET
Popis CAP ALU 180UF 20% 600V PRESSFIT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8625 pcs Datový list ALF20 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 600V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm) Série ALF20
Ripple Current @ Low Frequency 1.77A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.54A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole, Press-Fit
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 514.8 mOhms Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) 736.4 mOhm @ 100Hz Detailní popis 180µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 736.4 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 180µF Aplikace General Purpose