ALF40C561DH350
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALF40C561DH350 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ALF40C561DH350 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP ALU 560UF 20% 350V PRESSFIT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ALF40C561DH350 | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALU 560UF 20% 350V PRESSFIT | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 10997 pcs | Datový list | ALF40 Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 350V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.378" Dia (35.00mm) | Série | ALF40 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.11A @ 100Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 5.7A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Through Hole, Press-Fit |
| Výrobní standardní doba výroby | 22 Weeks | Životnost @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Rozestup vývodù | 0.886" (22.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Impedance | 155 mOhms | Výška - Sedící (Max) | 2.441" (62.00mm) |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 224 mOhm @ 100Hz | Detailní popis | 560µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 224 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| kapacitní | 560µF | Aplikace | General Purpose |