domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS30A152NF500
ALS30A152NF500
ALS30A152NF500
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS30A152NF500 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS30A152NF500
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number ALS30A152NF500 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2715 pcs Datový list ALS30,31 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.032" Dia x 4.134" H (77.00mm x 105.00mm) Série ALS30
Ripple Current @ Low Frequency 10.6A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 17A @ 10kHz