domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS70A332DA100
ALS70A332DA100
ALS70A332DA100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS70A332DA100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS70A332DA100
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number ALS70A332DA100 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13401 pcs Datový list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.417" Dia (36.00mm) Série ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 6.6A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 9.3A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.504" (12.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 81 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.126" (54.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 99 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 3300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 99 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 3300µF