domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS70H332LM500
ALS70H332LM500
ALS70H332LM500
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS70H332LM500 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS70H332LM500
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Product parameter
Part Number ALS70H332LM500 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1976 pcs Datový list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 500V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.500" Dia (63.50mm) Série ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 12.6A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 20.4A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.122" (28.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 58 mOhms
Výška - Sedící (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 76 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 76 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 3300µF