domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS70H392NF550
ALS70H392NF550
ALS70H392NF550
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS70H392NF550 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS70H392NF550
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 550V SCREW
Product parameter
Part Number ALS70H392NF550 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 3900UF 20% 550V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1807 pcs Datový list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 550V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.031" Dia (77.00mm) Série ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 13.4A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 19A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 103 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 118 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 3900µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 118 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 3900µF