domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS70H752NP450
ALS70H752NP450
ALS70H752NP450
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS70H752NP450 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS70H752NP450
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 7500UF 20% 450V SCREW
Product parameter
Part Number ALS70H752NP450 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 7500UF 20% 450V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1652 pcs Datový list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 450V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.031" Dia (77.00mm) Série ALS70
Ripple Current @ Low Frequency 17.9A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 25.3A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 21 mOhms
Výška - Sedící (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 31 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 7500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 31 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 7500µF