domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS71A513KF063
ALS71A513KF063
ALS71A513KF063
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS71A513KF063 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS71A513KF063
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 51000UF 20% 63V SCREW
(v amerických dolarech)
96 pcs
Product parameter
Part Number ALS71A513KF063 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 51000UF 20% 63V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5170 pcs Datový list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 63V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm) Série ALS71
Ripple Current @ Low Frequency 19.1A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 21.5A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.874" (22.20mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 13 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 14 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 51000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 14 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 51000µF