domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS71C623QH100
ALS71C623QH100
ALS71C623QH100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS71C623QH100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS71C623QH100
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 62000UF 20% 100V SCREW
Product parameter
Part Number ALS71C623QH100 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 62000UF 20% 100V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1937 pcs Datový list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.543" Dia (90.00mm) Série ALS71
Ripple Current @ Low Frequency 29.4A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 31.8A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 11 mOhms
Výška - Sedící (Max) 3.937" (100.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 10 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 62000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 10 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 62000µF