domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS71H682QP550
ALS71H682QP550
ALS71H682QP550
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS71H682QP550 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS71H682QP550
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 998 pcs
Referenční cena
Product parameter
Part Number ALS71H682QP550 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 550V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 998 pcs Datový list ALS70, 71 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 550V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.543" Dia (90.00mm) Série ALS71
Ripple Current @ Low Frequency 19.7A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 27.1A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 60 mOhms
Výška - Sedící (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 69 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 6800µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 69 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C kapacitní 6800µF