domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS80C163NJ200
ALS80C163NJ200
ALS80C163NJ200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS80C163NJ200 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS80C163NJ200
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW
Product parameter
Part Number ALS80C163NJ200 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 16000UF 20% 200V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1743 pcs Datový list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.031" Dia (77.00mm) Série ALS80
Ripple Current @ Low Frequency 16.2A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 20.5A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 19 mOhms
Výška - Sedící (Max) 4.606" (117.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 25 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 16000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 16000µF