domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS80G133NP250
ALS80G133NP250
ALS80G133NP250
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS80G133NP250 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS80G133NP250
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW
Product parameter
Part Number ALS80G133NP250 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 13000UF 20% 250V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1814 pcs Datový list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 3.031" Dia (77.00mm) Série ALS80
Ripple Current @ Low Frequency 17.2A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 22.6A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 1.252" (31.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 16 mOhms
Výška - Sedící (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 23 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 13000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 23 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 13000µF