ALS80U513NP100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS80U513NP100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ALS80U513NP100 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW |
Product parameter
| Part Number | ALS80U513NP100 | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2253 pcs | Datový list | ALS80, 81 Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 3.031" Dia (77.00mm) | Série | ALS80 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 24.7A @ 100Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 27A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 1.252" (31.80mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 10 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 5.827" (148.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 11 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 51000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 51000µF |