domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > ALS81A163DB040
ALS81A163DB040
ALS81A163DB040
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS81A163DB040 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ALS81A163DB040
Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 16000UF 20% 40V SCREW
(v amerických dolarech)
100 pcs
Product parameter
Part Number ALS81A163DB040 Výrobce KEMET
Popis CAP ALUM 16000UF 20% 40V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11552 pcs Datový list ALS80, 81 Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 40V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.417" Dia (36.00mm) Série ALS81
Ripple Current @ Low Frequency 9A @ 100Hz Ripple Current @ Vysoká frekvence 11.7A @ 10kHz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.504" (12.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 34 mOhms
Výška - Sedící (Max) 2.520" (64.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 40 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 16000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 16000µF