ALS81A362DB100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ALS81A362DB100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ALS81A362DB100 |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP ALUM 3600UF 20% 100V SCREW |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | ALS81A362DB100 | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 3600UF 20% 100V SCREW | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 12275 pcs | Datový list | ALS80, 81 Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 1.417" Dia (36.00mm) | Série | ALS81 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 6.8A @ 100Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 10.3A @ 10kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can - Screw Terminals |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.504" (12.80mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 64 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 2.520" (64.00mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | 79 mOhm @ 100Hz |
| Detailní popis | 3600µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 79 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 3600µF |