domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > ARR06B105KWS
ARR06B105KWS
ARR06B105KWS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ARR06B105KWS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ARR06B105KWS
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 2158 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number ARR06B105KWS Výrobce KEMET
Popis CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2158 pcs Datový list High Voltage, High Temp CatalogARR06B105KWS Spec
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) -
teplotní koeficient X7R Velikost / Rozměry 0.300" L x 0.100" W (7.62mm x 2.54mm)
Série ARR hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 399-8881 Provozní teplota -55°C ~ 200°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 43 Weeks Lead Style Straight
Rozestup vývodù 0.200" (5.08mm) Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 0.300" (7.62mm) Funkce High Temperature
Poruchovost - Detailní popis 1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
kapacitní 1µF Aplikace General Purpose