domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0201C103K4PACTU
C0201C103K4PACTU
C0201C103K4PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0201C103K4PACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0201C103K4PACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 10000PF 16V X5R 0201
(v amerických dolarech)
15000 pcs
Product parameter
Part Number C0201C103K4PACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 10000PF 16V X5R 0201 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5602023 pcs Datový list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 16V
Tolerance ±10% Tloušťka (Max) 0.013" (0.33mm)
teplotní koeficient X5R Velikost / Rozměry 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)