domů > produkty > Kondenzátory > Keramické kondenzátory > C0603C101G3GACTU
C0603C101G3GACTU
C0603C101G3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C101G3GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number C0603C101G3GACTU
Výrobce KEMET
Popis CAP CER 100PF 25V NP0 0603
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number C0603C101G3GACTU Výrobce KEMET
Popis CAP CER 100PF 25V NP0 0603 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 324851 pcs Datový list C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±2% Tloušťka (Max) 0.034" (0.87mm)
teplotní koeficient C0G, NP0 Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)