C0603C102K3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit C0603C102K3GACTU s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | C0603C102K3GACTU |
|---|---|
| Výrobce | KEMET |
| Popis | CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | C0603C102K3GACTU | Výrobce | KEMET |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6254503 pcs | Datový list | C0G Dielectric 10-250v Commercial |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 25V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.034" (0.87mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | C | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | 399-7833-2 C0603C102K3GAC C0603C102K3GAC7867 C0603C102K3GACTU-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Surface Mount, MLCC | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výrobní standardní doba výroby | 44 Weeks | Lead Style | - |
| Rozestup vývodù | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Low ESL |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
| kapacitní | 1000pF | Aplikace | General Purpose |